telefonas šarvuotos durys

+370 638 65113,

+370 645 78033

mail šarvuotos durys sarvodurys24@gmail.com
phone icon

+370 638 65113,

+370 645 78033

mail icon sarvodurys24@gmail.com

door image

Šarvuotos buto durys su viena spyna

Akcija

430Eur Nuo 330Eur.

discount icon

Šarvuotos lauko apšiltintos durys

Akcija

570Eur Nuo 470Eur.

Kokybiškos apšiltintos durys puikiai apsaugančios nuo įvairių temperatūros pokyčių, gali būti pagamintos su jūsų pageidaujama apdaila ir įmontuotais stiklo paketais šiuo metu galime pasiūlyti už ypatingą kainą nuo 370 Eurų. Kaina priklauso nuo pasirinktos apdailos ir spynų.

discount icon

Šarvuotos buto durys su dviem spynom

Akcija

460Eur Nuo 360Eur

discount icon

Pramoninės apsauginės durys

Akcija

380Eur Nuo 280Eur

Kokybiškos apšiltintos durys puikiai apsaugančios nuo įvairių temperatūros pokyčių, gali būti pagamintos su jūsų pageidaujama apdaila ir įmontuotais stiklo paketais šiuo metu galime pasiūlyti už ypatingą kainą nuo 370 Eurų. Kaina priklauso nuo pasirinktos apdailos ir spynų.

V.Viktoravičiaus įmonė savo veiklą pradėjo dar 1997 metais.

Jau 16 metų mūsų įmonė sėkmingai gamina lietuviškas šarvuotas duris, kurios savo kokybe beveik nenusileidžia žinomiausių užsienio gamintojų durims.

Mūsų įmonėje dirba patikimi aukštos kvalifikacijos specialistai.

Gaminame įvairias šarvuotas seifines duris Vilniuje butams, įstaigoms, gamybinėms patalpoms, garažams, sandėliukams.

Duris komplektuojame įvairios saugumo klasės žinomiausių gamintojų spynomis pagal kliento pageidavimą. Duris galime pagaminti įvairiausių išmatavimų, padedame klientui išsirinkti spalvą ir apipavidalinimą. Duris butams ir lauko duris gaminame atsparias triukšmui ir temperatūros pokyčiams. Gaminame pramonines apsaugines duris, priešgaisrines duris sandėliams, sandėliukams, gamybos patalpoms ar įstaigoms.

Prekiaujame žinomiausių gamintojų šarvuotomis durimis gamintojo kainomis.

Apie šarvuotas duris

Šarvuotos durys šiandien prieinamos visiems, pasiūloje platus jų asortimentas. Jas gamina tiek mūsų šalies, tiek ir užsienio įmonės. Kaip nesuklysti pasirenkant geras duris. Juk, be abejo, yra skirtumų, kurie leidžia apsispręsti dėl vieno ar kito pasirinkimo.
Svarbu prisiminti, kad įsigydami metalines duris jūs užtikrinate savo ir visų savo šeimos narių, bei materialinių vertybių saugumą. Ir šioje vietoje Jūs turėtumėte būti tikri dėl pagrindinių durų savybių. Mūsų įmonė siūlo pirkėjams tik kokybišką ir laiko patikrintą produkciją. Ypatingas pranašumas, papildantis aukštą kokybę — lanksti kainų politika.
Kiekvienam pirkėjui mes siūlome susikomplektuoti duris pagal savo pageidavimą. Mūsų įmonės darbuotojai išklausys visus Jūsų pageidavimus ir padės išsirinkti labiausiai tinkantį Jums variantą. Patikimas duris sudaro keletas elementų (dėžė, lakštas, spynos, izoliacinės medžiagos ir apdaila) ypatingą dėmesį skiriame visų komponentų kokybei. Jums pageidaujant durys gali būti sukomplektuotos skirtingų saugos klasių spynomis.
Mūsų kompanijos užsakovai palankiai vertina mūsų gaminių kokybę, tai patvirtina ir daugybė teigiamų atsiliepimų.
Šarvuotos durys. Ką naudinga žinoti ir kaip išsirinkti?

Didmiesčio gyventojui, gyvenančiam nuosavame bute, durys jau seniai tapo ne tik apsauga.Tai ir įvaizdžio dalis, geras būdas sukurti pirmąjį įspūdį. Juk, sutikite, gražios buto ar namo durys daug ką pasako.
O tai reiškia, kad renkantis šarvuotas duris reikia skirti ypatingą dėmesį. Tačiau ne kiekvienas iš mūsų nusimano apie konstrukcinius ypatumus, metalo savybes, apšiltinimą ir t.t.
Taigi, keletas patarimų naujokams, kaip išsirinkti šarvuotas duris.
Patartina rinktis ne standartines duris (kurių matmenys nėra sukurti atsižvelgiant į klientą), o labiausiai tinkančias būtent Jūsų butui. Kitaip tariant, geriau patikėti darbą įmonėms, kurios atlieka matavimus ir gamina produkciją atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus.
Rinkitės plienines duris, pagamintas mūsų šalyje. Jos išsiskiria dideliu metalinio lakšto, iš kurio padarytos durys, storiu, o tai reiškia, kad jos patikiamiau apsaugotos nuo išorinių veiksnių.
Atkreipkite dėmesį į vyrių kiekį. Jų kiekis priklauso nuo to, kiek sveria durys. Taip, du vyriai paprastai naudojami durims, sveriančioms iki 70 kiloogramų.
 
Durų konstrukcija turi būti sustiprinta horizontaliomis ir vertikaliomis kietumo briaunomis (specialiais metaliniais intarpais), kurios suteikia durų lakštui papildomą tvirtumą.
Pasidomėkite, kokia šiluma ir kokios garsą izoliuojančios medžiagos naudojamos gaminant šarvuotas duris. Dažnai, užsienio gamintojai šioje vietoje taupo. Vadinasi, tokios durys neapsaugos Jūsų nei nuo žemų temperatūrų, nei nuo pašalinių garsų.
Lakšto perimetras turėtų būti aprūpintas specialiu sandarikliu, kuris leis uždaryti duris sandariau ir be papildomų garso efektų („švelnaus užtrenkimo“ efektas).
mūsų kompanijos produkcija pagaminta naudojant kokybiškas medžiagas, taip pat mes siūlome įvairius durų apdailos variantus. Tam, kad Jūs galėtumėt tuo įsitikinti, mes kviečiame Jus apsilankyti pas mus

Užsakius pas mus duris atvežame, sumontuojame ir užsakovui pageidaujant atliekame apdailą .

Taip pat gaminame kitus gaminius iš metalo: metalinius laiptus, metalines grotas, metalines pertvaras, metalinius vartus bei tvoras.

Skaityti plačiau