telefonas šarvuotos durys

+370 638 65113,

+370 645 78033

mail šarvuotos durys sarvodurys24@gmail.com
phone icon

+370 638 65113,

+370 645 78033

mail icon sarvodurys24@gmail.com

Saugios ir patikimos spynos

Pametus raktus ar įtarus, kad kas nors galėjo pasigaminti Jųsų rakto kopiją nebebūtina keisti visos spynos. Tereikia tik įstatyti naują spynos šerdį "nucieo compact". Tai atlikti labai paprasta ir greita.
Išskirtiniai MOTTURA spynos su keičiama šerdimi "nucieo compact" privalumai:
Keičiant "nucieo compact" šerdį (skirtingai nuo kitų kodo keitimo būdų) Jūs gaunate naujus raktus ir visiškai naują spynos rakinimo mechanizmą.
"nucieo compact" šerdyse, kaip ir visose kitose MOTTURA šarvuotų durų spynose, įdiegta patentuota ANTIDECO sistema, kuri saugo nuo rakto parinkimo.
Šerdys "nucieo compact" yra patiekiamos sandarioje pakuotėje, kas užtikrina, kad Jūsų raktų niekas nėra ne tik nusikopijavęs, bet net ir matęs.

Naujosios italų firmos MOTTURA ( pasaulio šarvuotų durų užraktų gamybos lyderio ) spynos su keičiamomis "nucieo compact" šerdimis ir toliau diktuoja šarvuotų durų spynų madas.

CHAMPIONS 30

Cilindro CHAMPIONS 30 privalumai:
(A) Dvipusis raktas (apverčiamas);
(B) Grūdinto plieno štiftai, rutuliai, kepurėlės - apsaugos nuo pragręžimo
(C) Viršutiniai štiftai gali būti išdėstyti skirtingose pozicijose - rakto profilio kontrolė;
(D) Kietmetalio viršutiniai ir apatiniai štiftai su apsauga nuo visrakčio - papildoma apsauga nuo pragręžimo bei galimybės parinkti visrakčiu ir vibratorium;
(E) CHAMPIONS 30 serijos cilindrai turi vieną magnetini štiftą (patentuota sistema). Šis magnetinis štiftas yra pritraukiamas magneto, esančio rakte. Ištraukus
raktą iš cilindro, magnetinis štiftas grįžta j savo pirminį poziciją, blokuoja cilindrą ir yra visiškai nepasiekiamas visrakčio. Magnetas gali būti 8 skirtingų padėčių.
Cilindrinė MOTTURA spyna, sukomplektuota kartu su CHAMPION cilindru bei cilindro apsauga DEFENDER užtikrina maksimalų Jūsų turto saugumą. Spynoje yra įdiegta MOTTURA patentuota prieš "vulgarų įsilaužimą" apsaugos sistema. Ji susideda iš: 7. Apsauga nuo prievartinio strypų sustūmimo į spynos vidų;
2. Apsauga nuo cilindro išmušimo. Cilindras šioje spynoje montuojamas be ištisinio varžto, č specialia MOTTURA patentuota cilindro tvirtinimo sistema;
3. Užrakintoje padėtyje jėga išmušus ištraukus cilindrą, spyna užsiblokuoja bei šis blokavimas užfiksuojamas.

Saugios ir patikimos spynos 

Maksimalus saugumas pasiekiamas montuojant sistemą kartu su DEFENDER apsauga. Besisukančioji apsaugos dalis yra pagaminta iš grūdinto plieno. Du grūdinto plieno rutuliai saugo apsaugą nuo tvirtinimo varžtų nugręžimo.
MOTTURA - pasaulinis šarvuotų durų spynų gamybos lyderis, pastoviai diegiantis naujas tecnologijas, didinančias užraktų sistemų saugumą ir patikimumą
MOTTURA CHAMPION - naujausia, saugiausia ir technologiškai pažangiausia firmos MOTTURA spynų sistema.

CHAMPION cilindrai patiekiami sandariai įpakuoti. Raktus išpakuoja galutinis durų vartotojas. Visi cilindrai turi identifikavimo kortelę. Norėdami pasigaminti rakto kopiją, turite turėti ne tik raktą, bet ir identifikavimo kortelę, kuri jrodo, kad asmuo pateikęs raktą kartu su kortele yra teisėtas šio rakto savininkas.

CHAMPION 30 serijos cilindrai atitinka Europos standarto EN1303 reikalavimus ir atitinka 4 saugumo bei 6 patikimumo klasę.


Pabrėžtina, kad saugiose išorės duryse turi būti aukšto saugumo lygio ir patikimos spynos. Bandymas sutaupyti spynų, t.y. svarbiausių saugių durų komponentų, sąskaita dažnai vėliau sukelia daug didesnių išlaidų bei problemų.

EVVA

EVVA-Werk 1993 metais sukūrė užpatentavo unikalią revoliucinę spynų cilindrų sistemą - 3KS. Ši visiškai naujo tipo sistema dėl ypatingų technologinių sprendimų bei saugumo lygio atnešė EVVA firmai daugybę tarptautinių įvertinimų ir apdovanojimų. Šiuo metu EVVA 3KS cilindrai laikomi vienais iš saugiausių pasaulyje.

Cilindrų EVVA 3KS privalumai:
• Unikali trijų linijų sistema su dvipusiu raktu, kuris rakina cilindrą abiejomis savo pusėmis (kaip automobilių raktai);
• 30 bilijonų (30 000 000 000 000) galimų rakto kombinacijų;
• 100% apsauga nuo atrakinimo visrakčiu ir vibratoriumi (cilindre panaudota unikali 12 štiftų sistema be spyruoklių);
• Apsauga nuo pragręžimo (specialiai apdoroto grūdinto plieno strypai, to paties plieno specialūs štiftai, bei lydiniai);
• Apsauga nuo ištraukimo bei prašu kimo;
• Atsparumas dėvėjimuisi - kiekvienas štiltas padengtas teflonu;
• Atsparumas dulkėms ir šalčiui;
• Raktų profiliai yra saugomi Europos ir JAV patentais;
• Rakto kopiją galima pasigaminti tik pateikus raktą ir identifikavimo kortelę. Tai apsaugo nuo galimų neteisėtų rakto kopijų padarymo;
• Išskirtinis profilis, skirtas prekybai tik Lietuvoje;
EVVA-Werk 1993 metais sukūrė užpatentavo unikalią revoliucinę spynų cilindrų sistemą - 3KS. Ši visiškai naujo tipo sistema dėl ypatingų technologinių sprendimų bei saugumo lygio atnešė EVVA firmai daugybę tarptautinių įvertinimų ir apdovanojimų. Šiuo metu EVVA 3KS cilindrai laikomi vienais iš saugiausių pasaulyje.

Naujoji spyna
Securemme 2500


Išskirtinės savybės:
Patentuotas rakto profilis;
Rakto dublikatas gaminamas tik pateikus rakto kortelę su unikaliu kodu;
Raktai užplombuoti gamyklinėje pakuotėje ir atplėšiami pirkėjo akivaizdoje;
Komplekte yra 6-tas "auklės" raktas. Jei spyna užrakinta 4 pasukimais,
"auklės" raktas spynos neatrakins;
Apsauga nuo kaiščių sustūmimo spaudžiant spynos kaiščius;
Spynos kaiščiai atsparūs daugiau kaip 8 kN ašinei jėgai;
Visas spynos korpusas uždengtas specialia mangano lydinio plokštele,
apsaugančia nuo pragręžimo;
Patentuotos plokštelės apsaugančios nuo nesankcionubto atrakinimo naujos kartos spec. įrankiais ("pikingas").

S-PRO (TAUPAUS PROFESIONALO) SPYNOS KOMPLEKTAS:

Tai olandŲ koncerno, kuris daugiau nei 85 metus yra vienas iš Europos spynų gamybos lyderių, produktas.


1. S-PRO cilindras.

• Standartiškai apsaugotas nuo atrakinimo visrakčiu;

• Standartiškai apsaugotas nuo pragręžimo;

• S-PRO cilindrui suteikiama 5 metŲ garantija.

2. NEAAEF korpusas.


• NEMEF korpusai yra ilgaamžiški ir patikimi. Jiems suteikiama 5 metŲ garantija;

• Spynos korpusas isbandytas 125000 atrakinimo užrakinimo ciklų, kas yra tolygu keliolikai metų veikimo ir toliau dirbo be jokig sutrikimų;

• Spynos korpusas pagamintas iš storo - 1,8 mm - metalo lakšto;

• Garso izoliacija;


 Lietuvoje parduota netoli 100 000 korpusų ir nebuvo jokių gedimų;

• NEMEF korpusų gamyba yra sertifikuota pagal ISO 9001 standartą.

3. Rankena, suktukas ir žiedas.

• Rankena turi dvigubą tvirtinimą, kas garantuoja nepriekaištingą rankenos veikimą rankena neišsiklibins, bus visada tiesioje jozicijoje, net ir po ilgo bei intensyvaus naudojimo.
0 Rankena turi nailoninę tarpinę - todėl nesibraižo ją naudojant.
0 Suktukas ir žiedas yra pagaminti iš žalvario naudojant kalimo technologiją. Todėl yra net iki 6 karty atsparesni linkimui nei liejimo būdu pagaminti gaminiai. Chromo padengimas - ko gero geriausias iš VISŲ esančig rinkoje rankenų ir suktukų padengimų, nes žalvaris padengtas dviem sluoksniais: pradžioje nikeliu (Ni), o vėliau chromu (Cr)

Gaiite pasirinkti viena iš dviejų S-PRO spynų modifikacijų:

1. S-PRO spynos komplektas su duobutiniais 1+5 raktais. Kartu su spynos komplektu jus gausite 5 raktus sandarioje pakuotėje, kas garantuoja jog niekas negalėjo pasidaryti rakto kopijos. Ir vieną papildomą - statybinį - raktą. Šiuo raktu bus galima rakinti spyną tik iki tol, kol panaudosite pagrindinius raktus. Kartą užrakinus spyną pagrindiniais raktais, statybiniu raktu nebebus galima nei užrakinti, nei atrakinti spynos.
Ypač naudinga remontuojant būstqą

2. S-PRO spynos komplektas su 5 raktais.

Kartu su spynos komplektu jūs gausite 5 raktus.
Pirkdami S-PRO Jūs gaunate kokybišką ir patikimą produktą už labai gerą kainą su galimybe pačiam šeimininkui nesunkiai šios spynos saugumą padidinti ateityje sukomplektuojant saugiausius pvz. EVVA cilindrus.

 S-PRO SPYNAI SUTEIKIAMA 5 METŲ GARANTIJA

 

Šarvuotų durų spynos

V.Viktoravičiaus įmonė savo veiklą pradėjo dar 1997 metais.

Jau 16 metų mūsų įmonė sėkmingai gamina lietuviškas šarvuotas duris, kurios savo kokybe beveik nenusileidžia žinomiausių užsienio gamintojų durims.

Mūsų įmonėje dirba patikimi aukštos kvalifikacijos specialistai.

Gaminame įvairias šarvuotas seifines duris Vilniuje butams, įstaigoms, gamybinėms patalpoms, garažams, sandėliukams.

Duris komplektuojame įvairios saugumo klasės žinomiausių gamintojų spynomis pagal kliento pageidavimą. Duris galime pagaminti įvairiausių išmatavimų, padedame klientui išsirinkti spalvą ir apipavidalinimą. Duris butams ir lauko duris gaminame atsparias triukšmui ir temperatūros pokyčiams. Gaminame pramonines apsaugines duris, priešgaisrines duris sandėliams, sandėliukams, gamybos patalpoms ar įstaigoms.

Prekiaujame žinomiausių gamintojų šarvuotomis durimis gamintojo kainomis.

Apie šarvuotas duris

Šarvuotos durys šiandien prieinamos visiems, pasiūloje platus jų asortimentas. Jas gamina tiek mūsų šalies, tiek ir užsienio įmonės. Kaip nesuklysti pasirenkant geras duris. Juk, be abejo, yra skirtumų, kurie leidžia apsispręsti dėl vieno ar kito pasirinkimo.
Svarbu prisiminti, kad įsigydami metalines duris jūs užtikrinate savo ir visų savo šeimos narių, bei materialinių vertybių saugumą. Ir šioje vietoje Jūs turėtumėte būti tikri dėl pagrindinių durų savybių. Mūsų įmonė siūlo pirkėjams tik kokybišką ir laiko patikrintą produkciją. Ypatingas pranašumas, papildantis aukštą kokybę — lanksti kainų politika.
Kiekvienam pirkėjui mes siūlome susikomplektuoti duris pagal savo pageidavimą. Mūsų įmonės darbuotojai išklausys visus Jūsų pageidavimus ir padės išsirinkti labiausiai tinkantį Jums variantą. Patikimas duris sudaro keletas elementų (dėžė, lakštas, spynos, izoliacinės medžiagos ir apdaila) ypatingą dėmesį skiriame visų komponentų kokybei. Jums pageidaujant durys gali būti sukomplektuotos skirtingų saugos klasių spynomis.
Mūsų kompanijos užsakovai palankiai vertina mūsų gaminių kokybę, tai patvirtina ir daugybė teigiamų atsiliepimų.
Šarvuotos durys. Ką naudinga žinoti ir kaip išsirinkti?

Didmiesčio gyventojui, gyvenančiam nuosavame bute, durys jau seniai tapo ne tik apsauga.Tai ir įvaizdžio dalis, geras būdas sukurti pirmąjį įspūdį. Juk, sutikite, gražios buto ar namo durys daug ką pasako.
O tai reiškia, kad renkantis šarvuotas duris reikia skirti ypatingą dėmesį. Tačiau ne kiekvienas iš mūsų nusimano apie konstrukcinius ypatumus, metalo savybes, apšiltinimą ir t.t.
Taigi, keletas patarimų naujokams, kaip išsirinkti šarvuotas duris.
Patartina rinktis ne standartines duris (kurių matmenys nėra sukurti atsižvelgiant į klientą), o labiausiai tinkančias būtent Jūsų butui. Kitaip tariant, geriau patikėti darbą įmonėms, kurios atlieka matavimus ir gamina produkciją atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus.
Rinkitės plienines duris, pagamintas mūsų šalyje. Jos išsiskiria dideliu metalinio lakšto, iš kurio padarytos durys, storiu, o tai reiškia, kad jos patikiamiau apsaugotos nuo išorinių veiksnių.
Atkreipkite dėmesį į vyrių kiekį. Jų kiekis priklauso nuo to, kiek sveria durys. Taip, du vyriai paprastai naudojami durims, sveriančioms iki 70 kiloogramų.
 
Durų konstrukcija turi būti sustiprinta horizontaliomis ir vertikaliomis kietumo briaunomis (specialiais metaliniais intarpais), kurios suteikia durų lakštui papildomą tvirtumą.
Pasidomėkite, kokia šiluma ir kokios garsą izoliuojančios medžiagos naudojamos gaminant šarvuotas duris. Dažnai, užsienio gamintojai šioje vietoje taupo. Vadinasi, tokios durys neapsaugos Jūsų nei nuo žemų temperatūrų, nei nuo pašalinių garsų.
Lakšto perimetras turėtų būti aprūpintas specialiu sandarikliu, kuris leis uždaryti duris sandariau ir be papildomų garso efektų („švelnaus užtrenkimo“ efektas).
mūsų kompanijos produkcija pagaminta naudojant kokybiškas medžiagas, taip pat mes siūlome įvairius durų apdailos variantus. Tam, kad Jūs galėtumėt tuo įsitikinti, mes kviečiame Jus apsilankyti pas mus

Užsakius pas mus duris atvežame, sumontuojame ir užsakovui pageidaujant atliekame apdailą .

Taip pat gaminame kitus gaminius iš metalo: metalinius laiptus, metalines grotas, metalines pertvaras, metalinius vartus bei tvoras.

Skaityti plačiau